Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tejport mivel tudok helyettesí...

Tejport mivel tudok helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Raffaelló golyókat szeretnék csinálni és a legtöbb recept azt írja h azzal kell szóval biztos azzal a legjobb mert szeretném h olyan legyen mint az igazi raffaello .
2011. ápr. 24. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos itt nem tudod pótolni semmivel,ebbe a receptbe a tejpor esetleg szójából készült tejpor kell!
2011. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejport nem lehet szerintem helyettesíteni. Van belőle rengeteg fajta, raffaellóba a kókusztej-por illene a legjobban. Bármelyik bioboltban be tudod szerezni.
2011. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sima tejport a Coop boltokban is találhatsz, próbáld meg, hátha :)
2011. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta elkészült a süti, de azért hátha máskor se lesz otthon tejporod.

Kávéízesítő krémporral (pl. Completta) tudod helyettesíteni, ha nagyon muszáj.

Egyébként tényleg szinte bárhol lehet venni, nálunk a kis falusi Coop-ban 4 fajta van. Áruházakban, boltokban keresd a kávéízesítőknél, tejszínhaboknál.

2011. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igen elkészült mindekinek nagyon ízlett (találtam olyan receptet amihez nem kell), egyébként állítólag a kávépor nem jó vagyis nem illik azt mondta anyukám a 200 gr sovány tejporért meg szerintem sok a 700 huf mert annyiért láttam a teszkóban és egy féle volt:/
2011. ápr. 26. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
uhh, akkor az nagyon drága, nekem 90 gramm volt 169 ft, a másik meg egységárban még olcsóbb (a "Coop-os" hozzászóló vagyok)
2011. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!