Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mikróban elkészített pattogato...

Mikróban elkészített pattogatott kukoricát hogy tudom frissen tartani, ha nem azonnal esszük meg?

Figyelt kérdés

Holnap olyan helyre megyünk (zöldbe), ahol van kukoricaárus, de egy adag (nem túl sok) 300 Ft...

Itthon 2x annyit csinálok egy csomag mikróban elkészíthetőből. Ha frissen tartható (pl. saját papírzacskójában kipattogtatva?) inkább itthonról vinném a skacoknak...


Valakinek van erre praktikája?

Előre is köszi!


2011. ápr. 27. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy nem lehet úgy frissen tartani, hogy az finom is maradjon. :)
2011. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet, csak frissen jó, ahogy az árustól vett is. Meg hát az árustól vettnek akkor is más íze van, ha ugyanolyan, ha érted, mire gondolok. Jobban ízlik. Inkább egyenek a gyerekek kisebb adagot, de hadd örüljenek a vásárfiának.
2011. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem meg úgy is finom ha nem friss
2011. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!