Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan fényesítitek ki a...

Hogyan fényesítitek ki a konyhai mosdót, és a csurgató részét?

Figyelt kérdés
Van valami szer ami, nem marja ki, de csillogna tőle, mintha új lenne. Mindig olyan a mosogató mintha szappanrakódna rá, olyan fénytelen, pedig tiszta. Mindig kimosom, tisztítom, de a fényét nem tudom visszaadni. Tipp?
2011. máj. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ecettel
2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ecetet használok, szivacsra ecetet öntök és jól átsúrolom a mosogatót, majd tiszta vízzel átöblítem. Mindig szépen csillog.
2011. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi, megpróbálom. :)
2011. máj. 16. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Cif Cream súrolószer. Mindent leszed, csak kitartóan kell súrolni és erősen. De én nem szoktam vacakolni vele, nekem elég, ha tiszta. :)
2011. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges drága csodaszereket használni, az ecettel csak lekened, kis idö múlva leöblited és szárazra törlöd: minden ragyogó fényes és tiszta.
2011. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!