Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rizst le tudok fagyasztani?

Rizst le tudok fagyasztani?

Figyelt kérdés
csináltam egy kiló jázminrizst, de hát fele sem fogyott el holnap meg már krumplit csinálnék. Le tudom valahogy fagyasztani?
2011. júl. 29. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán le lehet fagyasztani, bár én rizottót készítenék belőle, mert imádom. Persze ha napok óta ez a menü, akkor jöhet a fagyasztó...
2011. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendes rizst minden további nélkül lehet fagyasztani. A jázminrizs nem tudom, micsoda, de gondolom azzal se lesz probléma.
2011. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, le lehet, de szobahőn hagyd teljesen majd kiengedni,utána villával fellazítani és úgy melegíteni

mikróban 2-3 perc alatt.

nem lesz ugyanolyan tökéletes, mint frissen, arra azért számíts, de mindenképpen ehető.

2011. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, gyakran fagyasztok le rizst.

Egyebkent azt nem ertem, hogy mindnehol azt irjak: "minden etel lefagyaszthato csak a krumpli nem", nyugodtan lefagyaszthato, ugyanolyan jo lesz az ize...stb. Amikor meg megis utananezek, mielött csinalnam: kiderül, hogy ez se, az se (tök szeletekben pl.), de legalabbis az ize megsinyli...

2011. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!