Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehetne ezt otthon...

Hogyan lehetne ezt otthon egyszerűbben megoldani?

Figyelt kérdés

Vettem egy tekercs Frissen tartó fóliát,de amikor leszeretnék tépni egy darabot belőle ,mindig nagy szenvedés árán,és összegubancolódva sikerül csak. Van az elvágására valami jó kis módszere valakinek ?


[link]


2011. aug. 17. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre sosincs tökéletes módszer.:)Bár árulnak már hozzá valami vágócuccot is,de sz...t se ér.Én úgy oldom meg,hogy még a tekercsen annyit húzok le óvatosan,hogy azt rá tudjam tenni amire használni akarom,és jól rá is nyomkodom,így az megtartja már,és húzom tovább,és a végén 1 éles késsel...


De úgy is szoktam,hogy lehúzok 1 darabot,és beteszem a tekercset a kanalas fiókba,rácsukom és húzom ameddig kell,így nem ragad össze,mert a fiók oldalához tapad amit lehúztam,és a fiók szélén éles késsel le tudom vágni.Amúgy meg leszokom róla éppen,mert mindig csak bosszúságot okoz.:)))))Ez 1 nagyon hülye találmány!Biztosan valaki olyannak az agyszüleménye,aki borsot akart törni a nők orra alá.:)))

2011. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm,már néztem,hogy a doboza oldalán van végig egy recés rész ,állítólag azzal is ellehet valahogy vágni,de hogy ?
2011. aug. 17. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehúzok róla egy darabot, arra ráteszem azt, amit csomagolni akarok vele,(ezzel lesúlyoztam) utána még húzok akkorát, hogy valóban elég is legyen a teljes csomagoláshoz, és neki a nagykés (kifeszített állapotban) vagy az olló.
2011. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt most kipróbáltam ,és nem rossz !
2011. aug. 17. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik módszert próbáltad?
2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a 11:23-ast
2011. aug. 18. 06:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Van amelyik fóliát könnyebb letépni. Mi az Auchan-ban szoktunk venni, eddig ilyen lilás árnyalatú volt, de amit tegnap vettünk, az már zöldes. Egy kicsit drágább, mint mondjuk a sima tescos, de vastagabb is. :D És nem kell vele annyit szenvedni. :)
2011. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!