Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szomszédom tett el hordóba...

A szomszédom tett el hordóba uborkát! Mindent belerakott amit írt a recept. Mégis megfonnyadt neki az összes! Tett el üvegbe is és ugyanúgy összefonnyadt! Mi lehet az oka? Mert a miénk pedíg tökéletes!

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A szomszédom szerint a szomszédodnak tőled kellett volna receptet kérnie. Vagy mégsem?
2011. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen! A sok ubipazarlás után most tőlem vitt receptet! Kiváncsi leszek abból mi lesz!
2011. aug. 18. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

nem volt friss az uborka. már eleve, szivacsos,lukas lehetett.nem mindig venni észre, mert vannak ravasz kereskedők, akik előző nap vízben áztatva megszivatják az uborkát, utána meg a vevőt....

én is jártam már így, de szerencse "csak" három kilóval.

nekem a kovászos uborkám lett belőle szottyadt élvezhetetlen.

2011. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doboszoli ***** válasza:
Ennek az okát a "nagy savanyúsok" is csak találgatják, de valószínűleg az alapanyagban keresendő. Öreg cimborám tonnaszám gyártotta, és volt, hogy ugyan arról a területről, ugyanolyan technológiával, csak más időpontban eltett uborkából 3 káddal szuper lett, egyel (18-20 mázsa) ki kellett önteni.
2011. aug. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!