Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A palacsinta tészta megromlik?

A palacsinta tészta megromlik?

Figyelt kérdés
a gyerkőc anyósomnál volt ma, és a tegnapi palacsintát ették ma, nem szokta berakni a hűtőbe. Megromlik a palacsinta tészta?
2011. aug. 23. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az hiba. Hogyan lehet egy nagymama ilyen felelőtlen, hogy ebben a kánikulában nem a hűtőben tartja az ételt. Én magam sem enném meg, nem hogy gyereknek adjak belőle.
2011. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy-két napig simán eltarthatod a hűtőben (mondjuk a bubi kimegy belőle, ezért én szóda nélkül szoktam elrakni a tésztát, persze csak ha tervbe van, hogy hagyok másnapra is), de így is OK.
2011. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, már este van, ha már kisült tésztáról van szó, ami nem volt hűtve, az már sajna csak kutyavacsi...
2011. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát ez az, mert hogy ő sohasem rakja be a hűtőbe...

nem a nyers tésztát, kedves második hanem a sültet.

Remélem nem lesz baj, és nem lesz hasmenés a vége....

nagyon mérges vagyok.

2011. aug. 23. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Joggal vagy mérges. Beszélgess el az anyósoddal lehetőleg higgadtan.
2011. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát mondtam neki...viszonylag!! időbe érkeztem, csak két falatot evett belőle. Mondom jó még az? azt mondja, hogy meg van sütve benne a tojás, miért romlana meg? merthogy a fahéjas csigát sem tesszük meg a piskótát sem tesszük hűtőbe..
2011. aug. 23. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor is megromlana ha nincs benn tojás.De így nagy hanyagség, felelőtlenség
2011. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen eszek tegnapi palacsintát gyerekkorom óta és élek és virulok :D
2011. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De az nem mindegy, hogy 30 fokon van a palacsinta egy napon keresztül vagy a hűtőben,esetleg hideg kamrában. Én is megeszem másnap is, de szigorúan hűtőben tartom, míg nem használom fel.
2011. aug. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát én is hűtőben tartok mindent..mert hogy ő sohasem rakta be..na mindegy! eddig nincs gond remélem nem is lesz! néha falramászok a dolgaitól. Volt hogy a húslevese nem fért be a hűtőbe, aztán lerakta a kőre reggelig hogy az hűti. Na abból sem ettem volna:)
2011. aug. 24. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!