Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan melegíthetem föl a...

Hogyan melegíthetem föl a palacsintát, ha nincs mikrónk?

Figyelt kérdés
tegnap csináltam pár túrós és lekváros palacsintát, amit ma vendégeknek szeretnék föltálalni, de nem tudom hogy melegítsem meg, a sütőben kiszáradna....
2011. szept. 14. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hidegen miért nem jó? A palacsintának nem feltétlen kell melegnek lennie.
2011. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Tett pár másodpercre Forró serpenyore
2011. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
tedd be a sütőbe rétegezve, tegyél rájuk és közéjük a túrós töltelékből (A túrót porcukorral, a 3 tojássárgával, reszelt citromhéjjal és vaníliakivonattal összekeverjük, majd a fehérjét 5 dkg porcukorral kemény habbá verjük, és a túrós masszába óvatosan beleforgatjuk.) vagy vaníliás cukros tejföllel is leöntheted még és süsd 10-15 percig
2011. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
gőz fölött. melegíts egy olyan lábasban vizet, amekkora a tányér és nem esik bele, és ha forr a víz, tedd rá a tányért, a palacsintákat meg fedd le alufóliával. de szerintem a palacsinta csak frissen jó, és nem is tart olyan sok ideig összedobni, vendégeknek inkább frisset adj.
2011. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezem az okokat, de tegnapi palacsintával várni a vendégeket ciki ötlet. Tényleg csinálj inkább belőle rakott palacsintát, és akkor el tudod tusolni a dolgot..
2011. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A fentiek közül mind jó ötlet...a parketta kivételével. :)
2011. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszi a válaszokat!


nem olyan igazi vendégek, hanem itt próbálnak nálunk, és ha már itt vannak, megkínáljuk őket a mi ebédünkből.... azért készítettem el korábban, mert amíg nálunk vannak, nem tudok főzni, zajonganék, egy légterű a lakás...


Mivel lekváros is van köztük, a tejfölös szósz kiesik, ezért a lábasos melegítés mellett döntöttem.

Rakottat már nem tudok csinálni mert meg vannak töltve...

2011. szept. 14. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Én alufóliába szoktam tenni, szorosan lezárom és a sütőbe teszem, a fólia gőzében felpuhul és olyan lesz, mint a friss.
2011. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Szeva, vasalótok csak van...!!!
2011. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
LÁNGSZORÓval !
2018. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!