Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha egy csajt le akarsz venni...

Ha egy csajt le akarsz venni a lábáról, mit főzöl neki?

Figyelt kérdés
Meghívtam kajálni, és nekem kéne kaját csinálnom, de elég elveszett vagyok ezen a téren:P
2011. szept. 14. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Hagymás babot :D


Komolyra fordítva, valami készen kapható szószt ráborítanék spagettire, tetejére reszelt sajt, kis vörösbor mellé és kész a szuper este.

2011. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bix ***** válasza:
87%
vörösboros borjúpaprikást csináltam nokedlivel :)
2011. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
brillköves gyűrűt
2011. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól füg mit szeret, eszik-e húst, diétázik-e, stb. Sokan szeretik a húst, vagy halat salátával, de van aki a halat ki nem állja.
2011. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Kedves első! Készen kapható szósszal nagyon sok nőt nem vesz le a lábáról. :-) Bocsi.
2011. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit a legfinomabbra tudsz elkészíteni, ez egyértelmű.
2011. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsleves, vagy krémleves és palacsinta?

Esetleg rántott hús görögsalátával.


Persze ha egy pasi csinálja, akkor még egy finom melegszendvics is sikeres lehet, utána egy finom fagyival. :-))

2011. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

sült húst és salátát mindenki össze tud hozni


vagy vacsi:


veszel a hűtőpultból 100 g lazacot, olyat, ami nejlontacskóban van és van alatta olaj (v rózsaszínre mázolt tőkehalat)

1 450 g-os tejfölt, 1 csomag újhagymát

1 csomag penne vagy csavart vagy pillangó tésztát


tésztát oda teszed főni, mielőtt enni akartok, 15-20 perccel előbb

hagymát felvágod, a hal alatti olajon megpárolod

beledobod a tejfölt és az apró darabokra tépkedett/vágott halat + bors - összeforrósítod és kész (hagymát és a lazacot elő lehet készíteni, de amúgy felvágással együtt max 6 perc alatt megvan)


tésztát leszűröd


ehhez csinálhatsz egy salátát - valami zöld levél (jégsaláta, rukkola, lollo saláta, zsenge fejessaláta) + 2 érett paradicsom, 1/3 kígyóuborka - ezeket fel kell vágni, mielőtt jön a csaj


salátaöntet: olívaolaj+ borecet 3:1 arányban - ezt is megcsinálod előre, de csak tálaláskor öntöd a salátára


desszert

veszel leveles tésztát és barackot - barackot félbevágod, leveles tésztát kinyújtod és négyzeteket vágsz belőle kb 6 db lesz - barackot beteszed a közepébe - megszórod bourbon vaníliás cukorral és 3 szögeket hajtasz a tésztából - lezárod és sütőpapírral bélelt tepsibe teszed - megkened tojással a tetejét


amikor a tésztát felteszed főni beindítod a sütőt 220 °C-ra előmelegíted és amikor a tésztát tálalod, betolod a tepsit (vagy akkor, amikor már megettétek a tésztát)


tálalás: tányérra teszed, megszórod porcukorral és teszel rá 2 gombóc vaníliafagylaltot


(ha van kedved csinálsz vagy veszel barackból szószt - gyakorlatilag cukor, víz és barack kell hozzá és megcsorgatod vele a sütit)

2011. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
elég jol főzök ugyhogy inkább olyat csinálok amit én tuti szeretek mert az ugye jobban megy meg ha más nemis lesz én legalább jollakom:D:D viccet félretéve lasagnat elég sokféle képpen el lehet készíteni én ugy szoktam h fele zöldséges(lehet előre venni ilyen zöldségmixeket fagyasztva azt még megküldöm brokkolival meg karfiollal) fele husos és akkor biztos akad fogára valo. emellé ha nagyon ki akarok tenni magamért sütök házicipot és csinálok valami krémlevest(pl fokhagyma/sajtrémlevest) és azt öntöm bele...csak ez meg akkora lakoma már h elteliti nagyon pláne egy vékony csajt...ilyenkor feküdjünk el filmezünk szuszogunk egymás karjaiba de inkább kihagyom a cipot és inkább borozgatással felyezzük be a dolgot és hát aztán lesz ami lesz:D
2011. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
amugy lasagnat tök egyszerű csinálni ha esetleg érdekel elmagyarázom részletesen irj rám ha kell
2011. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!