Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az eredetileg kávéhoz használa...

Az eredetileg kávéhoz használatos apró édesítőszer tabletták porrá zúzva használhatók süteményhez?

Figyelt kérdés
Például kalória csökkentés céljából ...
2011. szept. 16. 15:35
 1/5 anonim válasza:
Én nem tenném, nem valami egészséges az édesítőszer
2011. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg mi van ráírva, valamelyiket lehet, valamelyiket nem.
2011. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szoktam, de ha csak porrá töröd, akkor nem tud jól feloldódni, valami folyadék kell hozz. pl tej, ha pudingot csinálsz, vagy ha pl piskótát, akkor 1 db tabit 1 evőkanál vízben oldj fel, így a tömeg is megvan, amit a cukor adna. Nem lehet észrevenni a különbséget, ha ilyen piskótát csinálsz.
2011. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
????miért akarod azt porrá törni??? Édesítőszer kapható por, vagy folyadék formában, sütéshez is kiváló...
2011. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem sikerült az édesítő tablettával!!!Édesítő folyadékkal próbáld meg tuti sikerülni fog!!!!
2012. febr. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!