Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha megadják, hogy hány fokon,...

Ha megadják, hogy hány fokon, hány percig sütni, akkor azt ha megduplázom, feleződik?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy receptben: 100 fokon 20 percig sütni, akkor megcsinálhatom azt, hogy 200 fokon 10 percig sütöm, vagy 300 fokon 5 percig és a végeredmény ugyan az lesz?


Ezt bármilyen recepttel, étellel eljátszhatom a végeredmény úgyis ugyan az lesz?


2011. okt. 17. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz!Ha a hőt duplázod, az időt meg felezed, annak az lesz az eredménye hogy az étel külseje meg ég a belseje nyers marad, és ez mindennél így lesz sütinél, rakottasnál bárminél.
2011. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sütivel nem ajánlom, mert a közepe nyers marad, alul, felül elég, de a hús sem sül át ha túl nagy fokozaton sül.
2011. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Így igaz, ahogyan az előttem levők írták! Eszedbe ne jusson, akkor már olcsóbb, ha rögtön kidobod az egészet, vagy egyáltalán hozzá sem kezdel! (Úgy a legolcsóbb!)
2011. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem így van, az előttem szólók jól mondták.


XD jót nevettem amúgy, ez olyan tipikusan "pasis" kérdésnek tűnik, LOL. Bocs, ha mégis nő vagy, de jókedvre derítettél:)))

2011. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!