Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sült húst mivel dobhatnék fel?

Sült húst mivel dobhatnék fel?

Figyelt kérdés
Különleges ötletetek van?
2011. dec. 17. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Köretre gondolsz vagy ízesitésre ?


Ha köret akkor, sütőtökpüré, bulgur saláta, hagymás tört burgonya, hagyma lekvár, torma -paradicsom mártás , dödölle.

Ha izesitére akkor finom pácok. fokhagymás chillis , citromos fokhagymás,mentás,mustáros borsos, BBQ -pác


Rakhatsz bele

tölteléket,kolbászt,hagymát, bacont szines kaliforniai paprikát csikokra vágva, sajtot, májat, velőt, brokkolit,

Ami szép és mutatos kiterited a húst teszel rá 1 szelet bacont erre 1 szelet sajt majd a 3 szinű vékony csikokra vágott kaliforniai paprika feltekerd ,és vagy sütöben megsütöd,vagy kipanérolod és bő forró olajban kisütöd..

2011. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ízesítésre.
2011. dec. 17. 11:54
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Balzsamecet, mustár, rozmaring, bors, só ( külön-külön is jó ízt adnak ). Mármint, ha nem akarod, vagy nincs idő pácolni.
2011. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anyukám a tepsi sarkába szilvalekvárt tesz, ha nem ezt akkor pedig egy egész almát. Én sose szerettem az ilyeneket de isteni, csak halványan lehet benne érezni és sokkal finomabb mint a sima sült husi. Remélem segítettem!
2011. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!