Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Meg csinálhatom ma ezt a...

Meg csinálhatom ma ezt a gyors leveles tésztát ha csak holnap szeretném megsütni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 30. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez az egész recept necces :S

minden csupa vaj lesz nyújtásnál

a kérdésre válaszolva, amúgy igen, hűtőben eláll, de csak kinyújtva érdemes eltenni, mert a recept sem javasolja, hogy a vajat/margarint hűvös helyre rakjuk, szobahőmérsékleten meg szerintem kiolvadna belőle nagyon

szóval alapvetően ezt én azonnal felhasználnám

de szerintem akkoris necces

2011. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A recept nagyon jó! Én is csináltam már ilyet. Nyugodtan csináld meg ma, ahogyan le van írva, és felcsavarva tedd hűtőbe. Holnap kinyújthatod, és sütheted. Nem lesz semmi baja, ha egy éjszakát hűtőben pihen.
2011. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most már tuti kipróbálom :)
2011. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A recept jó, egy éjszakát simán kibir a hütöben, de ha nincs valakinek ideje, akkor azonnal is lehet használni.
2011. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"minden csupa vaj lesz nyújtásnál

a kérdésre válaszolva, amúgy igen, hűtőben eláll, de csak kinyújtva érdemes eltenni, mert a recept sem javasolja, hogy a vajat/margarint hűvös helyre rakjuk, szobahőmérsékleten meg szerintem kiolvadna belőle nagyon

szóval alapvetően ezt én azonnal felhasználnám "


Nem lesz minden csupa vaj, mert a vaj belül van, nem kivül.

Másrészt meg azért kell szobahömérsékleten tartani, mert egyébként nem lehetne a tésztára kenni, ha már rá kented és felcsavartad, akkor utána mehet a hütöbe.

2011. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!