Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » SOS. Fagyasztott leveles...

SOS. Fagyasztott leveles tészta kiolvadását lehet gyorsítani?

Figyelt kérdés

1 órája lett véve, de még ma szeretném megsütni.

Tudom hogy elöbb kellet volna gondolkodni, de most nagyon megkívántuk a családdal a lekváros párnát, már teljes be vagyunk rá zsongva, de itt nem kaptam a boltba, és bnőmet kértem meg hogy haza fele hozzon, és ő is csak most tudott.

Légyszí segítsetek!!!


2012. jan. 9. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedc a radiátora .
2012. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Meleg vízbe ne rakjátok, én próbáltam és belefolyt valami láthatatlan lyukon a víz. De radiátorra nyugodtan feltehetitek.
2012. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó!Köszönöm!!! :D
2012. jan. 9. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
A radiàtor nem jó ötlet, mert az alja fog csak kilolvadni és a teteje fagyos marad. Inkabb a sütõdet tanàcsolnàm, hogy langyositsd be és tedd oda.
2012. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A radiátorra tálcán kell rakni és időnként megfordítani :) De ha a közepe már csak kicsit fagyos, akkor kezdheted is nyújtani, mert a nyomástól nő a hőmérséklete, ezért gyorsabban olvad. De jó kis izommunka :)
2012. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a sütő ajtaját lehajtod, a sütőd a legkisebb lángra veszed, és egy tányéron a lehajtott ajtóra teszed a kicsomagolt tésztát. párszor megforgatod, és érezni fogod, hogy már nyújtható. hamar enged szobamelegen is, így gyorsítva meg pláne.
2012. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az izom munka nem számít, megéri!!! :)

A sütőben az 50°C nem túl meleg?Mert annál kissebre nem tudom venni, azalatt nem indul be , elektromos

2012. jan. 9. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
ne a sütőbe tedd, csak a lényitott ajtóra. a kiáramló meleg segít:)
2012. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mûködtetni a sütõt csak langyositsd fel.
2012. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na majd referálj, hogy sikerült.

sok sikert:)

2012. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!