Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lisztet hogy lehet tárolni...

Lisztet hogy lehet tárolni hogy ne legyen bogaras? Galérián a polcon jó helye van?

Figyelt kérdés
Spejz nincs sajnos de a galéria legalább száraz. Ott is belemegy a bogár?
2012. jan. 15. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a jól záródó doboz a lényeg, nekem egyedül a Tupperba nem ment bele a bogár, a fémdobozba is belemászott valahogy. Zacskóban meg nem tárolok semmit.
2012. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beföttesüveg? kifested még dizájnos is és praktikus mert nem szorodik szanaszét .
2012. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10-20kg lenne, így nem szeretném üvegbe áttöltögetni.
2012. jan. 15. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

10-20 kg-ot megfelelő helyiség(kamra) hiányában kockázatos tárolni.Talán próbálj meg levehető tetejű/patentzáras/ műanyag hordót. Van belőle 20-30 literes is.

[link]

2012. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évek óta magam sütöm a kenyeret, ezért állandóan nagy mennyiségű lisztem van itthon. Ahogy megveszem, zsugorban, úgy teszem a sarokülés alá, a konyhába (éléskamrám nincs, a szekrényekben pedig hely nincs), még sosem volt benne semmi.Egyszerre egy zacskónyit (2 kg) veszek ki belőle, az felbontva a konyhaszekrénybe kerül, a finomliszt egy műanyag tartóba, a kenyérliszt a zacskójában.
2012. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!