Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A konzerv vagy a mirelit...

A konzerv vagy a mirelit zoldseg az "egeszsegesebb"?

Figyelt kérdés
Marmint a 2 rossz kozul... :)
2009. máj. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a mirelitet szeretem inkább a kettő közül, de a legjobb mégis csak a friss!
2009. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mirelit tulajdonképp egészségesebb, mint amit a piacon veszel. A zöldségekben a vitamin a leszedés után folyamatosan bomlik le, tehát a piaciban kevesebb van mint a mirelitben, amit azonnal a leszedés után fagyasztanak. Azonkívül nem állt az autóbűzben, nem lett koszos.....stb.

A fagyasztás nem árt a vitaminoknak a főzés viszont igen, tahát a konzervben nem sok marad.


Természetesen én is jobban szeretem a piaci "friss" zöldséget, de igazáből a mirelit egészségesebb.

2009. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2009. máj. 26. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom a friss nyers zöldséget ropoktatni ugy h azt ajánlom de h kérdésedre válaszoljak ha muszály én inkább........ tudod mit inkább várok a következő piacig hidd el jobban jársz!
2009. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!