Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kerülhetném el az...

Hogyan kerülhetném el az alábbi receptnél, hogy legközelebb ne ragadjon rá a rácsra a husi?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon finom, de a sűrű massza miatt ráragadt az olajsütőm rácsára az összes husi. Próbáltam lisztbe is forgatni de semmi eredménye nem volt.


2012. jan. 21. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne olajsütöben akard sütni, hanem serpenyöbe tegyél olajat és úgy süsd meg. Vagy esetleg az olajsütöbe kosár nélkül tedd be, de akkor utána annak az alját kell kisúrolnod, ami nem egyszerü. Én a serpenyönél maradnék.
2012. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ám, de a serpenyőben is ugyan úgy leragadna gondolom. Nem tudom a kínai kajáldákban hogyan sütik ezt ki.
2012. jan. 21. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
IGen, csak egy serpenyöt könnyebb kimosni, mint az olajsütöt. A kinaiban meg nem minden adag után mossák ki az edényt, hanem esetleg naponta, de lehet, hogy csak egy héten egyszer.
2012. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen azért majd kipróbálom legközelebb. De amúgy nagyon finom lett a kaja :) És azért ez kárpótolt :)
2012. jan. 21. 20:32
 5/13 mustafa33 ***** válasza:
Ha bármilyen rácsra nem akarod, hogy rásüljön a hús, kend be a rácsot disznózsíral. Nem növényi olajjal, mert az sütés (vagy száradás) közben ragadós filmet képez. Az olajsütőben nem próbáltam, de a grill roston bevált.
2012. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ki próbálom!
2012. jan. 23. 12:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Értelmetlen dolog az olajsütö rácsára zsirt kenni, mert ahogy beleteszed az olajba, azonnal leolvad róla, ez csak sütönél müködik.
2012. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nah puff neki. Akkor nem próbálom ki de azért mindenkinek köszi :)
2012. jan. 23. 16:16
 9/13 anonim válasza:
tegyel ala sutopapirt
2012. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"tegyel ala sutopapirt" - sütöpapirt az olajsütöbe?!?!? Hogy gondolod, mert el sem tudom képzelni, hogy mit akarsz!?!?!
2012. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!