Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hova tűnt a boltokból az...

Hova tűnt a boltokból az Globus: Kertész salátaöntet?

Figyelt kérdés
Hova tűnt a boltokból az Globus:KERTÉSZ salátaöntete? Az volt a kedvenc és egyetlen salátaöntet amit megettem és imádtam. Most meg csak úgy mint hogyha elvágták volna. Mintha nem is lett volna. volt-->nincs! :(
2009. máj. 29. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:

itt tudsz rendelni:

[link]

Egyébként nem csak ott tűnt el ahol te keresed? Mert pl a kecskeméti nagy Univerben van.

2009. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Globust néhány hónapja felszámolták, így nem is szabad Globus termékeket várni...
2009. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kár pedig az volt a kedvence. :'(
2009. máj. 31. 22:28
 4/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez a kérdés forog már hetek óta a fejemben! Miért pont a kertész? A többit lehet kapni, azt az új mézes mustáros szmötyit is, ami nagyon nem jött be. Nekünk is a kertész (volt?) a kedvencünk. Próbáltam receptet keresni hozzá, de eddig eredménytelenül. Megrendeltem a fenti e-boltból, remélem tudnak hozni!
2009. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a globust nem az unilever gyártja? én nem hinném hogy felszámolták. Teszkóban tegnap láttam salátaöntetet.
2009. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Globus-t felszámolták, egészen biztos. Legalább is a budapestit. Az Unilever megvette a Globus márkanevet, így pl. a kechupot az unilever gyártja, és Globus-ként kerül a polcokra. Van még néhány ilyen termék...

Iagzából hogy mi folyik ott, senki nem tudja. Én csak azt, hogy férjem ott oktatott, és egyik reggel közölték velük, hogy mától nincs ott gyakorlat.

2009. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rendeltem a fent megadott honlapról kapásból 30 db-ot :) fel is hívtak, nem írtam el a darabszámot? Mondtam nem, mert örültem, hogy végre valahol találok. Sajnos azonban azt az infót adták, hogy ők is hiába rendelik, nem kapnak belőle, úgyhogy nem tudnak küldeni. De ha újra kapható lesz, akkor majd szólnak.
2009. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Figyeljetek!!!!!!!! Megtaláltam a kertész salátaöntet utódlát!!!! KOCHs Kerti party foghagymás salátaöntet!!!!!!!!!
2009. jún. 15. 11:15
 9/9 A kérdező kommentje:
ja egyébként nagyon örülök hogy ennyire sok választ kaptam és most örülök hogy ízre ugyanolyan ez a salátaöntet mint a másik!!!
2009. jún. 15. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!