Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyi idő alatt olvad le a...

Mennyi idő alatt olvad le a hűtőszekrény?

Figyelt kérdés
ha este kihúzom, nyitva haygom, reggel már újra használhatjuk?

2012. márc. 7. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy tál meleg vízzel meg lehet gyorsítani. Egy tál meleg víz, és csukd rá az ajtót.
2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
én nem szoktam leolvasztani.ha eljegesedik újat veszek.
2012. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre teljesen leolvad, de tegyél elé rongyokat és alulra egy tálat, hogy ne ússzon el a ház.
2012. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hajszárítóval is gyorsíthatod az olvadást.
2012. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jeges, akkor lehet, hogy reggel még lesznek benne nagyobb jégdarabok, de azokat már csak ki kell szedni, kaparni biztos nem kell.
2012. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. márc. 7. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Régi hagyományos hűtő...? Attól is függ...mosd ki szódabikarbónás langyos vízzel leolvasztás után, az szagtalanít.
2012. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen fajta, és mikor volt utoljára olvasztva.

Az enyém Zanussi, fél évente olvasztom, de kb. másfél, max. 2 óra múlva már pakolok is vissza bele. Annyi idő alatt leolvad és kimosom, törülöm anélkül, hogy bármi segédeszközt (hajszárító, melegvíz stb.) használnék.

2012. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi!

már túl vagyok rajta. este leolvasztottuk, talán pár óra elég lett volna, de reggel pakoltam bele vissza.

ecetes vízzel mostam ki.

2012. márc. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!