Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vízszűrő kancsó?

Vízszűrő kancsó?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csapvizet iszok. Aki használ ilyen vízszűrő kancsót,miért jobb úgy a víz,miben lesz más,és mit szűr ki belőle tulajdonképpen?

2012. ápr. 1. 11:14
 1/8 tetro ***** válasza:
55%
gyűlölöm a csapvíz ízét. konkrétan ihatatlannak tartom. a kancsó nem tudom mit csinál vele, de a víz ihatóvá válik.
2012. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor valami csak történik a vízzel!:)
2012. ápr. 1. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
a betétben levő széngolyócskák megszűrik a klórtól meg egyéb cuccoktól, és olyan lágy íze lesz, mint a mentes ásv víznek.
2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

[link]

nekem ez van és kiválóan müxik.Utálom a klór izét én nagyon érzem a család alig de a kancsó megszüntette a rossz izt.

2012. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem nincs rossz íze a víznek,de azért lehet beruházok majd egyre.
2012. ápr. 5. 20:08
 6/8 anonim válasza:
Hol laksz?
2012. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Százhalombattán.
2012. ápr. 11. 10:41
 8/8 anonim válasza:
100%

Akkor gondolom a fővárosból jut el hozzátok a csapvíz.

Ami bőven jó. Még ha klóros az íze is.

A kancsó kb csak arra jó, hogy ezt megszüntesse amúgy meg nem igazán egészséges. Vannak dolgok amiket igen is lekéne ám nyelni.

De egy vízkémikus ehhez jobban ért. Megjegyzem eddig egy se helyeselte a kancsók használatát.

2012. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!