Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lesz a fánk közepe lukas?

Hogy lesz a fánk közepe lukas?

Figyelt kérdés
Akárhogy vékonyítom nem lesz luk rajta csak ott vékonyabb a tészta
2012. máj. 1. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
szaggasd ki a közepét
2012. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz át kell lyukaszd, mondjuk az ujjaddal és hangyányit széthúzni. De nem szokták kilyukasztani, csak vékonyítani, hogy lekvárnak legyen lyuk, szóval jó az amit csinálsz! :-)
2012. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jólvan. Csak egy ismerősöm (aki am annyia sem ért hozzá mint én ezek szerint) mindíg azzal van h lyukas kell legyen. Én meg ezt láttam h elvékonyítják, de úgy nem lyukad. Ezekszerint így a jó :D
2012. máj. 1. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell lyukasnak lennie, de lehet olyat is csinálni, van hozzá forma, mert a fánk kelt tésztából van, ezért nem maradna úgy, ha kiszaggatod sem.

(így néz ki a tepsi:

[link]

)

2012. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor lehet h ő erre gondol. De ő is olajban süti és azon panaszkodik h nem lyukas. Áh bonyolult ez a csaj
2012. máj. 1. 23:53
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Az amerikai fánkok tényleg középen lyukasak...


A magyar fánk közepét csak ujjal benyomjuk, így egy gödör lesz benne, ide tesszük majd a lekvárt...

2012. máj. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"mindíg azzal van h lyukas kell legyen"


Igaza is van, meg nem is. Tényleg van olyan, hogy a pereme vastagabb lesz, mint a közepe, vagyis a közepe nem olyan magas. De lyukasnak nem kell lennie, szerintem csak rosszul fogalmazott. Amúgy ha buci, az sem baj. :)


[link]

[link]

2012. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nekem olyanok szoktak lenni mint azok. Majd egyszer áthívom, sütünk és akkor kiderül h ki mire gondolt :D
2012. máj. 2. 10:59
 9/9 L.Thomas ***** válasza:

Amerikában lyukas a zsaruknak :D

Cimborás sok amcsifilmet néz :D :D

2012. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!