Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Segítség mit főzzek ebből?

Segítség mit főzzek ebből?

Figyelt kérdés
Nos, csináltam egy kis madártejet, de elég sok cukros tejes pudingos lötyi maradt meg ( kb 1 liter) mihez kezdhetnék vele? Valami egyszerű receptet tudtok hozzá? VAlami finom sütemény esetleg?

2012. máj. 4. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sűrítsd be liszttel, vagy tegyél bele a mennyiségének megfelelően még vanília pudingot, és az így kapott krémet töltsd bele képviselőfánk tésztába. Egy kis tejszínhab, és tökéletes. Ha nem akarsz vele vacakolni, akkor tedd piskótára, egy kis gyümi rá, zselatin, és kész a gyümölcskocka.
2012. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Mit gongolsz ha egy kis liszttel meg pudingporral besűrítem , piskótára rakom és be a sütőbe egy kicsit majd utána egy kis gyümi rá az jó lehet? Vagy odaégne?

2012. máj. 4. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a krém rajta van, ne tedd be a sütőbe, nem tesz jót neki. Inkább a kisült tésztán hagyd kihűlni, és utána tedd rá a gyümit meg a zselatint.
2012. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy süss egy jó adag palacsintát, és töltsd meg vele azt!
2012. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
máglyarakás, öntött vaniliás kifli.
2012. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek az ötleteket, végül piskótára pakoltam :) finom lett!

De most hogy valaki felhozta a palacsinta ötletet már megvan a holnap menü ... :D

2012. máj. 4. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

A piskótát is, a holnapi palacsintát is. (Én ma sütöttem palacsintát, nem volt nehéz eszedbe juttatnom) :))

2012. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ma sütünk palacsintát
2012. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!