Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nagyon vacak sajttal tudok...

Nagyon vacak sajttal tudok valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Véletlenül rossz sajtot vettünk, tényleg nagyon ócska, nem is sajtból van szerintem :S kinézetre ementáli-szerű, de az íze elég rossz... kidobjam?

2012. jún. 2. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól függ, mennyiségben mennyi. Ha nem sok, és nagyon gáz, akkor meglehet, hogy kidobnám. Bár alapból nem szoktam kaját kidobni.

2. Próbáld meg valami rakottas dologhoz, esetleg jobb minőségű reszelt sajttal összekeverve felhasználni.

3. Erősen fűszerezett sajttal töltött rántott husihoz?

2012. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reszerlve próbáld használni kisebb mennyiségben, esetleg keverve egy másfajta sajttal.
2012. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, ismerem a fajtáját, az a baj ,hogy ezek meg sem olvadnak rendesen, vagy olyan gumiszerűvé keményedik ha felolvasztod. Jobban jársz, ha hidegen tálalod, pl. szendvicsre reszeled, mert tapasztalatom szerint olvadva még szarabb íze van.
2012. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem reszeld le és keverd egy jobb minőségű sajttal olyat amilyet venni szoktatok, így több marad abból, ez a vacak is elfogy és nem dobtatok ki egy rakat pénzt miatta az ablakon. Ismerős ez a sajtfajta én reszelve használtam fel keverve a másikkal főleg olyan ételeknél amikhez ez ment.
2012. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :))
2012. jún. 2. 14:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez olyan sok ez a sajt, hogy asszem mindegyik ötletet ki tudom próbálni vele :DD
2012. jún. 2. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Pizzára az is tökéletes!!!
2012. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És a maradékot a hajamra fogom kenni!

Szép fényes lesz tőle a hajam xDD

A fenébe, tényleg rohadt sok ez a sajt xDD

2012. jún. 2. 18:58
 9/9 anonim válasza:
dobd ki
2012. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!