Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen édességet tudtok eperből?

Kinguczi:X kérdése:

Milyen édességet tudtok eperből?

Figyelt kérdés
konyen elkeszitheto edeseget akarok,ugy 10-15 perc alat legyen kesz,es se sutes ne kejen se a hutobe ne kejen tenni.

#edesegek
2012. jún. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mondd, Istenem, miért?
2012. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
epres túró rudi
2012. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jubilee ***** válasza:
91%
Cukrozd meg az epret vagy nyomj rá tejszínhabot! :)
2012. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jubilee ***** válasza:
Amúgy google-be írd be, hogy epres édesség sütés nélkül. Bár a legtöbb kiadott édesség hűtést igényel.
2012. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én az eperhabot mondtam volna,de azt is hűteni kellene...
2012. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A helyesírási szótárt lapozgatva edd meg!
2012. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat normalis hogy kerestem a neten ,de nem nagyon talaltam de azert asziszem ra ontok egy kis tejfelt,ugy eleg jo ,es tom hogy nem irok hejesen ,de csak azert nem mert nem magyar suliba jarok:P:D
2012. jún. 9. 19:55
 8/9 zusomJe válasza:

eperre tejföl? ember viselkedj!


csinálj csokiszószt, fogj egy villát, szúr rá az epret, bele a csokiba és hamm. kész a csoki-fondue


eperre tejföl, beszarok..

2012. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
eloszor en se hittem hogy jo de ha kiprobalnad tuti nem mondanad hogy rosz izu ,na jo kell 1- 2 kanal cukor is ra de ,ugy man eleg finom
2012. júl. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!