Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Befestette az újkrumpli a...

Befestette az újkrumpli a kezem! Mivel hozzam le az ujjaimról a barna foltokat?

Figyelt kérdés

Citromlével, testradírral próbálkoztam, nem ért semmit.Olyan, mintha koszos lenne.Nagyon ciki.

Máskor hogyan kerülhetném el ezt?


2012. jún. 11. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én, ha elfelejtek gumikesztyűt húzni, tömény hypóval mosok utána kezet. Tavaly azonban kaptam a páromtól egy újkrumpli pucoló rücskös kesztyűt, úgy hogy már nem fogja össze a kezem.
2012. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon sarokcsiszoláshoz használatos habkő, akkor azzal le tudod szedni (én is azzal szoktam :)).
2012. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél a DM-ben kis dobozos, vékony gumikesztyűt, 10 db van benne 300 Ft körüli az ára, én mindig ebben pucolom az újkrumplit és most a meggyet is, mert az is fog.

Most mossál hajat, moss ki kézzel pár db ruhát, ettől kicsit kopni fog.

2012. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a tömény hypot tudom javasolni, bár kellemtlen tapintású lesz utána a kezed, mert "simává varázsolja" a bőröd, de biztosan leszedi a krumpli színét.
2012. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!Pont készültem hajat mosni, remélem közbe lekopik.Gumikesztyűt is venni fogok.Anyám kezét a zöld dió fogta be, neki már több mint egy hete sötét barna, na, az még nehezebben akar lejönni.Megjártuk :)
2012. jún. 11. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöld dió ilyenkor? Honnét szedte?
2012. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, itt a lakótelepen már van a fákon, meg a körös parton is van egy kis fán rengeteg, még picikék, el szokta tenni befőttnek, rummal, cukorral.Ha ügyesen csinálják, nagyon finom.
2012. jún. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!