Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A kovászos uborka több kalóriá...

A kovászos uborka több kalóriát tartalmaz, mint a sima uborka?

Figyelt kérdés
Azért gondolok erre, mert ugye azon van kenyér...
2012. júl. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kalóriatáblázat szerint elenyésző a különbség: sima uborka 11 kcal/100 gr, kovászos 12 kcal.
2012. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A kenyeret nem hozzá eszed hanem a tejsavas erjedés alapanyagaként van bele téve.A kenyér bontásával készítenek a baktériumok tejsavat az adja az uborka savanyúságát.
2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt a szelet kenyeret számítod a 2,5 kiló uborkához kell, akkor semmisnek veheted. amyúgy való igaz, hogy az erjedéshez kell a kenyér, a levét meg úgyis leszűrve tesszük a kész uborkára. lehűtve fogyasztjuk, amit nyugodtan megihatsz. Esetleg többet mész vécére, ami szintén fogyaszt...:)
2012. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Imádom a kovászos uborkát és így akkor már egész nyugodtan ehetem.

2012. júl. 1. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha 3-mal több kalória lenne benne, akkor nem ehetnéd egészen nyugodtan?
2012. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyobb különbségre gondoltam... és mivel megettem ma vagyfél kg-t...
2012. júl. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!