Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit jelent az hogy rácson...

Mit jelent az hogy rácson alulra tenni?

Figyelt kérdés
Kenyeret sütök, és a receptben az van hogy az előmelegített sütőbe a kenyér masszát rácson alulra tegyem. Na már most, ha rácson alulra teszem akkor a sütő aljára kell tegyem magyarul? Nem értem. És ha oda teszem akkor nem fog leégni az alja? Tippek a mesterektől?

2012. júl. 12. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a sütő aljára kell tenni.Hogy az alja le e ég,azt nem tudom
2012. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sütőkben általában van egy rács, amire a kisebb tepsiket is tesszük. Ezt a rácsot lehet feljebb és lejjebb is pakolgatni. Nem a rács alá kell tenni, hanem a rácsra úgy, hogy az a legalsó fokon van.
2012. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó válaszoló: Igen végül így is cselekedtem :)
2012. júl. 12. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
És milyenre sikerült a kenyér?
2012. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van még mit tanulnom, sajnos nem lett az igazi... kivül ropogós, belül egy kicsit ragacsos... azóta sütöttem mégegyszer és az is ragacsos lett egy picit. nem tudom mit csinálok rosszul :(
2012. júl. 17. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!