Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Barackfagyit hogy tudnék...

Barackfagyit hogy tudnék turmix nélkül készíteni? (nincs itthon most, barack viszont annál több)

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Húsdarálód van? Én a szilvát szoktam azzal ledarálni, ha lekvárt csinálok, gondolom, ez működne a barackkal is :)
2012. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos az sincs..
2012. júl. 15. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Forróvízbe mártod, lehúzod a héját, és a mancsoddal szétmaszálod, persze, ha jó érett. ha kevésbé érett, akkor deszkán nagyon apróra vágod, és még villával is szétnyomkodod, amennyire lehet. de fagyinál nem baj, ha egy kicsit rusztikus.

amúgy joghurttal csinálod? én azzal szoktam és isteni finom. persze egy kis cukor is kell bele. amikor kásás

állagú, akkor a legfinomabb:) szerintem.

2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosd meg a barackot, magozd ki és a fél barackokat tedd pár percre forró vízbe. Miután lecsepegtetted tedd egy tálba, és krumplitörővel törd össze őket pépesre. Elkevered joghurttal és mézzel (én így szoktam csinálni), vagy ahogyan szeretnéd és már csak le kell fagyasztani! :)
2012. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!