Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A csipetke állhat 1 napot is...

A csipetke állhat 1 napot is befőzás előtt?

Figyelt kérdés
Holnap használnám de mivel ma több időm van,megcsinálnám és tálcán hagynám száradni. Lesz baja?
2012. júl. 27. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakd egysorosan tálcára, borítsd be alufóliával és rakd a hűtőbe. Én a tálcát alálisztezném, ne ragadjon hozzá.
2012. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 27. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Konyharuhán szellős helyen kint is hagyhatod, mint a száraztésztát ahogy szárítjuk.
2012. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Betettem már a hűtőbe. Kint most inkább nem hagyom, mert sok a légy újabban és ne lepjék. Köszi a segitséget!
2012. júl. 27. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is konyharuhán szoktam hagyni száradni. Ha a tetejére is teszel egyet, biztosan nem fogják ellepni a legyek. Ha teljesen kisztáradt, akár üvegbe is teheted és sokáig eláll. Minél szárazabb, annál hosszabb főzési idő kell hozzá.
2012. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ebben a kánikulában se lesz baja ha kinn hagyod?
2012. aug. 7. 07:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.Szellős helyen, vékony rétegben elterítve, és forgatva akár két nap alatt csörgősre szárad.Én textil tasakban, vagy lisztes zacskóban javaslom a tárolást.:)
2012. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!!
2012. aug. 8. 08:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!