Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tök lefagyasztásához csak...

Tök lefagyasztásához csak lereszelem a tököt, bezacskózom és ennyi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi
2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha főzeléknek akarod. Én a hozzávaló kaprot is megmosom csokorba, becsomagolom folpackba, és beledugom a tök zacsijába. Mivel minden kaját dupla zacsiban tárolok, a két zacsi közé dugom a becsomagolt kaprot. Egy mozdulattal kivettem főzés előtt. A kapor (és a petrezselyem) fagyott állapotban sokkal könyebb apróra vágni, mint előre, nyersen.


Ha rántani akarod a tököt, akkor kockákra vágva panírozod, fémtálcára rakod egysorosan, úgy be a fagyóba, ha megfagytak, akkor mehet a zacsiba, télen csak fagyott állapotban a forró zsírba (olajba), és kész a fincsi rántott tök.

2012. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Pff...mint vmi tvshop reklám XD " egy mozdulattal kivettem a főzés előtt" :D ÉS ha nem, mert én szárított kaprot használok? :D

Bírom az ilyeneket, mintha feltaláltak volna valamit :D

2012. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell percekig dúrni a fagyasztót télen, hogy megtaláld a kaprot is, ha mellé csomagolod, akkor valóban egy mozdulattal kivetted!

Akárhogy is nem tetszik ez másoknak, és akárhogy is akarnak ismét belém kötni.! Lesz.arom!

2012. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szárított kapor módszer csak akkor működik jól, ha kertes házban, van külön valóban hűvös kamrád, ahol csokorba szedve, szegre akasztva tudod tárolni. Panelban erre nem sok lehetőség van.
2012. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Főzeléknek akarom,rántotat eszünk frissen rántva eleget a nyáron, télire jó lesz a főzelék is.
2012. aug. 8. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mellécsomagolt folpackos kapor a legjobb megoldás , ami lehet.pont annyi van kéznél, amenniy a főzelékhez kell. én is pont így teszem el,és a hűtőházi tökhöz sem külön adják a kaprot...
2012. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!