Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Csengusziii kérdése:

Tudnátok segíteni abban, hogy ha fondant-tal vonom be a tortát arra folyékony ételfestékkel lehet-e festeni, vagy összefolynak esetleg a szinek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem összefolyna...

Régebben láttam mézeskalács díszítésre szánt cukor-író-tollat több színben is...

Ha nem találsz ilyet, akkor pici citromlevet elkevernék sok porcukorral és azzal rajzolnék mintákat.Talán színezhető is ez a citromos cukor.Nyomózsákkal használnám.

2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha igazi fondant használsz akkor ha megkötött akkor fess rá, ha fondannak csúfolt bevonómasszát akkor arra fess nyugodtan
2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Am ne citrommal keverd a cukrot hanem tojásfehérjét kell kikeverni porcukorral. Na ennek az utánzata akar lenni a boltban kapható cukor író toll
2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam a fondanra festeni sajnos összefolyt. A Dr.Oetker-eset használtam. Lehetséges,hogy amit cukrászati boltban lehet kapni az jó. Azt tanácsolom,hogy kérdezd meg a cukrász boltban,hogy tudnál rá festeni.. A tollat is kipróbáltam arról sincs jó véleményem. Nem tudtam egyenletes vonalat húzni vele pedig erősen nyomtam olyan volt mintha beleszáradt volna és még az íze sem volt jó. De lehet,hogy csak én jártam így ezekkel...
2012. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Festeni is a tojásfehérjés cuccal kell csak kicsit fel kell hígítani és ugye beszinezni
2012. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj tojásfehérjével, ha nincs, én mindig porcukorból és pici tejből csinálok cukormázat, azt is bármilyenre színezheted. természetesen meg kell várni, míg az egyik szín megszárad, akkor lehet a másikat használni.
2012. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget! :-)
2012. szept. 14. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!