Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen konyhakést érdemes...

Milyen konyhakést érdemes venni? ( valami komolyabbra gondolok itt, pl: victorinox, zwilling) És hol szerezhetem be őket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Fiskars. Szerintem nagyon jó. Akár tescóban is megveheted.
2009. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Fiskas, nagyon jó!! Nekem is ez vált be a legjobban, és nem csak késből, hanem ollóból, metszőollóból is igyekszünk ezt a márkát venni.
2009. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Fiskas nalam is nyero. A legjobb kesem, ami eddig volt. A sabatier kesek sem rosszak.
2009. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt lehet megrendelni oket.

2009. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

SZtem csakis janán kést éredemes venni, mert nem csak ey kést kapsz, hanem több ezer éves tradíciót tudást, szépséget, praktkumot egyben.

a jó kés többrétegű, de három. az általános konyhakés forma a santoku, melynek formája legtöbb feladatra idális. A japán szakács 3 alapkést használ, a santoku mellett a filézőkést, és a zöldség-kés.


vannak olcsóbb, de mégis japán kések:

www.dick.biz

én már sok mindent rendeltem tőlük, és nagyon profik.

sok sikert


paperboy

2009. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Konyhakésben szerintem is a Fiskars a nyerő a Victorinox lehet kicsit drágább lenne.
2012. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Retekszisz válasza:
Zwilling. A five star sorozata megfizethető (kb. 15ezer forint), mégis profi minőségű.
2012. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a fiskars késekkel nem vagyok elégedett, szerintem konkrétan szarok, jó 25 éve nagy dolog volt egy fiskars kés, hogy micsoda egzotikum, modern, haladó nyugati (vagyis inkább északi) kés, de hát na... igaz nekem a kezem alatt van 30 ezres konyhakés is, lehet azért nem nézem sokba. Ha más konyhájában a kezembe nyomnak valamit, akkor mindig ledöbbenek, hogy egyesek mit tartanak nagyon jó minőségűnek meg élesnek. Most ezzel nem a fiskarst fikázom, mert van tőlük pl. metszőollóm, ami tényleg nagyon jó, de a késeik. Ha komolyabbat akar az ember, akkor máshol kell nézelődni.
2015. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!