Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik filézőkés a jobb?

Melyik filézőkés a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


?


Köszönöm a segítséget előre is. :)


2012. okt. 14. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak a második van. Én vettem neki karácsonyra, nekem a kettő közül (plusz még volt pár az üzletben) fogásra az jött be jobban. Anyum imádja, meg van vele elégedve. Még külön tokot is csináltatott neki, nehogy valami baja legyen a késének :D Na meg a család is meg van elégedve anyummal és a késével :)
2012. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán teljesen egyforma. :)


Azt hittem, bonyolultabb kérdés, hogy milyen acélból van, vagy hogy rakták össze a markolatát, de ennek még a márkája is ugyanaz.


A narancssárga berakásost vedd meg, kicsit ilyen mikroszemcsésebb, meg "puhább" a markolata (de nem olyan gumis, mint pl egy arcos-nak) a másik sima fekete egy régebbi széria, sima kemény bakelit nyél.

Végül is az is jó.

Ez a kicsit puhább talán biztosabb fogást nyújt, ami halfilézésnél jól jöhet.

2012. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 doboszoli ***** válasza:
Hossza egyforma, súlya is majdnem, a Fiskars egy jó nevű márka hobbyra, szerintem: tökmindegy!
2012. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a másodikat használom. De szerintem is tök mindegy . Ugyan az a penge van mind kettőbe. A másodiknak puhább a nyele jobban tapad a tenyérhez
2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, akkor a 2. lesz! :)
2012. okt. 16. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!