Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Főzés nélküli krémpudingot...

Főzés nélküli krémpudingot lehet turmixolni mixerrel keverés helyett?

Figyelt kérdés
Elromlott a mixerünk. 3 percig kellene mixerrel keverni.
2013. jan. 6. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát megcsináltam turmixgéppel és sikerült! :)

Bár azért a piskótához valókkal nem kísérleteznék. :)

2013. jan. 6. 21:55
 12/14 A kérdező kommentje:
A turmixot helyeslőt nem értem, miért pontozták le annyira, hiszen működött! Mindenkinek ment a +!
2013. jan. 6. 21:57
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor egy kis recept:

túrot törj össze turmixgépben, tegyél hozzál kis porcukrot

önts hozzá kis tejet és tejszinhabport - kb a fele mennyiségű tej kell mint amennyit a hab ír (vagy tejszint, csak nekem pl habverővel még sose sikerült a tejszint habbá vernem)


majd turmixold össze.. és kész is van a Milli natúr túrókrém :D (nekem olyan kemény lett hogy habfixáló nélkülis simán megmaradt a tésztán)

2013. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

olvasva a kommenteket, én azonnal rájöttem, hogy , aki a kézi habverőt ajánlotta, a hagyományos drótosra gondolt. a nagy amplitudó alatt pedig, hogy magas hullámokat verve kell dolgozni vele.Kár , hogy elfelejtődnek a harminc évvel ezelőtt még természetes konyhai eszközök.

megjegyzem egy régi rugós habverővel sokkal keményebb tojáshabot verek pár perc alatt, mint a drága , de sajnos

kínában gyártott ajándék Philips kézi mixerrel...

Tévedés ne essék, nem vagyok modernellenes, de néha jó, ha az ember a legegyszerűbbet választja.

én még villával is vertem habot ifiasszony koromban, mert akkor még habverőm sem volt. mégis sütöttem lelkesen :)

2013. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!