Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 1/4 kg liszt hany deka?

1/4 kg liszt hany deka?

Figyelt kérdés
Krumplispogacsarol van szo.De kaptam egy sutireceptet az is ilyen ertekegysegekkel van megadva csak korábban.
2013. febr. 23. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 kg liszt hány dkg? Azt osztod 4-gyel és megvan
2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 25 deka.
2013. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy? Óvodás? Jöhet a lepontozás.
2013. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
meg az is aranyos,hogy : " korábban "
2013. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Korai még neked receptekkel, főzéssel és hasonlókkal foglalkozni.
2013. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg?Akkor te meg pólyás vagy ha egyből kötekedsz!Telefonról írok,a korábban az a kaptam után akart következni!Igen meg lesz a lepontozás!Ja,és majd én tudom,hogy mi való nekem!De neked tanácsolom,h.szálj magadba!
2013. febr. 23. 16:49
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Kár, hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni. Nem is értem, hogy mit tanítanak manapság az iskolában. A mértékegységeket és a helyesírást tuti, hogy nem. További szép napot és jó sütést!
2013. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy telóról írsz, az egy dolog. De ha tudnád a matematikát, a mértékegységeket, és azok átváltását, akkor írnod sem kellett volna. Ezért mondom azt, hogy inkább az iskola-padban ülnél, mint sütéssel-főzéssel foglalkozz.
2013. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Az ,hogy azt nem tudod ,hogy 1MPa az hány N/mm^2, vagy 1KW az hány Nm/s az teljesen rendben van, mert az átlag emberek nem nagyon számolnak ilyeneket, de az hogy 1Kg-t ne tudj átváltani dag-ba(dkg hivatalos neve), az több mint szomorú

SI?? Prefixumok? még így névről sem, googleban utána lehet nézni. Sokmindenre megadja a választ.

De akkor hogy válaszoljak is. 1 kilogramm liszt, az 100 dekagramm liszt, és mivel a 1/4=x/100, ebből az egyenletből x=25, így 25 dekagramm liszt kell neked.

Ha digitális mérlegetek van, és a számérték után egy g-t látsz, akkor 250-nek kell lennie kiírva, de az egy másik történet.

Ha meg szabad kérdeznem Hány éves is vagy? Mert ha 10-nél idősebb, akkor komoly gondok vannak, és nem biztos hogy nálad, hanem az oktatásban.

2013. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 doboszoli ***** válasza:
93%
Azt akartam írni, hogy "ne osszátok már szegényt", de újra olvasva, látom, hogy a matek tudását messze felülmúlja a szájaskodása, úgyhogy nem írom..))
2013. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!