Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért tiltották be itt Magyaro...

Miért tiltották be itt Magyarországban a Pizza levest?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 21:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
43%
te jó ég....az mi? még az mi? soha nem hallottam róla.
2013. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

[link]

Pizzaleves :D

2013. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed ezt a csacskaságot? Senki nem fog börtönbe zárni, ha pizzalevest (így kell írni) készítesz.
2013. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem elloptak a Digóktól a piza leves receptet,és azért tiltották be.Azt hittem olyan mint az éttermi recept titkok.Amit nem mondok el senkinek! Csak rokonaim meg haverjaim tudják meg már nekik az ismerőseik.
2013. márc. 10. 22:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy pizzaleves. A digók (!) találták fel a paradicsomot? Mert ez lényegében egy paradicsomleves, amelyben reszelt sajt is van. Legfeljebb a termékeken lehetne letiltani a névhasználatot, ha a pizzaleves „olaszikum” lenne. De nem az.

Egyébként a tiltott dolgok sem nagyon akarnak eltűnni. Pl. a sok pezsgő. Pedig ilyen névén kizárólag a champagne-i és a magyar Törley hozható forgalomba. Minden más csak habzóbor lehetne.

Lényeg, a lényeg, nincs betiltva a pizzaleves.

2013. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!akkor holnap főzök egy pizzalevest itthon legálisan.
2013. márc. 10. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tiltották be! Lehet csinálni Pizza levest!

Sőt van Hamburger leves is! :) :D

2013. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na akkor még egyszer, neked is: pizzaleves, hamburgerleves. Utóbbi nem létezik. Bár megint van Vacsoracsata, így nem vagyok annyira biztos benne.
2013. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor holnaptól újra: [link]
2013. márc. 10. 23:39
 10/13 anonim ***** válasza:

áá köszi kérdező hálás vagyok a receptért!!:)

Előre látom ez nagyon fog ízleni,jövőhéten beiktatom,tényleg köszi még nem is hallottam ilyenről!!

2013. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!