Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Paradicsomot le lehet fagyaszt...

Paradicsomot le lehet fagyasztani télire?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megmosom és zacskózom, igy nem lesz rágós? Vagy meg kell párolni?
2009. szept. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak fözve vagy párolva lehet utánna enni, mert eléggé löttyedt lesz kiengedés után.

Ha fött ételnek készited, akkor feltétlenül fgyottan tedd az ételbe, és akor olyan, mintha frisset használnál.

2009. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáldd ki! Tegyél be egy szemet zacsiban a fagyóba, másnap vedd ki. Meglátod milyen lesz, érdemes-e szerinted többet eltenni. Mindenkinek más az ízlése..
2009. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
H főzni akarod eltenni,pl pörköltekbe,húsokhoz...stb...akkor jó úgy ha egészbe vagy félbevágva lefagyasztod.Én nem is szoktam felengedni,hanem fagyosan vágom az ételbe amit főzök.De magában enni nem lesz jó fagyasztva.
2009. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk eltenni, és tényleg főzéshez jó, mint már többen is írták :) Mi speciel koktélpartadicsomot szoktunk inkább, mert azt nem kell darabolni, nem fagy össze, stb, és tök jól néz ki :)
2009. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
igen, olyan fagyasztva mint a biliárd golyó, minden évben teszünk el!
2009. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most én is tettem el, kajába jó lesz belefőzni..:)
2012. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!