Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen húsdarálót vegyek?

Milyen húsdarálót vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő háztartásvezető vagyok, ráadásul pasi. :) Edényekkel már ráfutottam, mással már nem szeretnék... A kérdés nem csak konkrét típusra vonatkozik, hanem hogy egyáltalán milyent? Megéri az elektromos, vagy jó a tekerős? Mire figyeljek? Milyen típust vegyek? A megvásárolt darálóban már a kés is benne van? Meg is van élezve?

2013. márc. 21. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektromost nem érdemes venni. Drága, és nem is igazán jó. Hagyományos darálót vegyél (legjobb, ha piacon tudsz venni régi darálót). A darálóban benne van a kés is, de lehet, hogy majd meg kell éleztetni. Ha éleztetni akarod, akkor nem csal a kést, hanem a tárcsát is el kell vinned a késélezőhöz.
2013. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy olcsóbb, műanyag elektromost Tescoban 4.000 Ft körüli áron, és nagyon jó, pillanatok alatt ledarálja a húst.
2013. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Piaci, öntöttvas hagyományos húsdaráló a legtökéletesebb.

Háztartásban az 5-ös, vagyis fél centis lyukátmérőjű a legjobb.

Már egy műanyaggal megjártam, egy robotgép állítólagos húsdaráló funkciója első alkalommal tönkrement, így elővettem az anyósomtól örökölt hagyományos húsdarálót, amiben még nem kellett csalódnom.

Én csak tapasztalataimat írtam, én így jártam:)

2013. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!