Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi a titka az extrém fűszeres...

Mi a titka az extrém fűszeres csirkemellnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő: Hiába borítok két tasaknyi fűszerkeveréket a csirkemellre, valahogy még sem lesz intenzíven fűszeres. Mi lehet ennek az oka? Tud valaki erre valami jó tippet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 26. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakács, de szerintem akkor lesz jó fűszeres a csirkemelled, ha pácolod. Készíts valami páclevet és érleld abban a húsodat kicsit.
2013. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ird le légyszi ,hogyan füszerezed ,hogy tudjunk segiteni..
2013. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A száraz füszereket keverd el kevés olajban majd keverd el és pácold be vele húst . hagyd pár órát állni ,vagy akár 1éjszakát..
2013. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olajjal együtt szoktam őket fűszerezni (pácolni). És még sütés előtt is szórok rá egy picit. Valami csoda folytán sütés közben eltűnik róla, és enyhén marad fűszeres. Lehet egy egész éjszakát kellene pácolni?
2013. márc. 26. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát többet használ , ha egy éjszakát hagyod a pácban.

amúgy pedig a savas-olajos pácok sokkal jobban beivódnak a húsba, pl kecsapos, vagy joghurtos. de nem kell okvetlen kész fűszerkeverékekkel ízesíteni, saját magad is keverhetsz ezekbe mindenféle kapható fűszert ízlésed szerint. ezeken kívül a hagyma, fokhagyma, ami még nagyon finom és természetes ízfokozó.

2013. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ezt kipróbálom! :) Egész éjszaka pácolni fogom! A fokhagyma felaprítva vagy összenyomva jobb?
2013. márc. 26. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Készítettem egy tejfölös fűszerkeverékes(meg egy kis vegetás) pácot. Kiklopfoltam a husikat, hogy jól magába szívja. Megpucoltam egy-két duci foghagymát, kicsit megnyomogattam, és betettem éjszakára a hűtőbe. Kíváncsian várom holnap az eredményt :D
2013. márc. 26. 21:09
 8/8 A kérdező kommentje:
fokhagyma* (elnézést!) És azt már olvastam valahol az olaj nem tesz jót a csirkének!! Szálkás lesz tőle!! Jobb a zsír, sütésnél pedig a vízben párolás :)
2013. márc. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!