Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fedők tárolására valami...

Fedők tárolására valami ötletet mondani/linkelni?

Figyelt kérdés
össze-vissza vannak a szekrény alján
2013. ápr. 2. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Háát én : A fedőket ráteszem az edényre fogóval befelé és a következő edényt ráteszem ugyan igy . Elegem lett nem találom össze vissza vagyok keresésböl .

De lehet ,hogy valaki tényleg tud valami tuti ötletet.

2013. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenem van a falra téve kettő,szépen rá lehet tenni a fedőket

2013. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy teszek, ahogy az első kommentelő. valamikor nekem is volt fali fedőtartóm, de az csak a lapos, hagyományos fedőkre való volt.

a domborított, peremes (pl az inox készleteké )ezekbe nem fér bele, így hasznavehetetlenné vált.

A linkeltet nem ismerem, lehet, hogy ez már sokkal modernebb.

2013. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy mély fiókot neveztem ki fedötartónak, oda vannak nagyság szerint beállítva.


Igy az edényeket egymásba tudom rakni, sokkal kisebb helyen elférnek, igy több helyem van még egy fiók "feláldozásával" is, mint amikor a feöket az edényeken tartottam.

2013. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!