Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek Gordon Ramsay van...

Szerintetek Gordon Ramsay van olyan jó, hogy minden idők legjobb séfje legyen? Vagy van olyan jó, hogy az?

Figyelt kérdés

#Gordon Ramsay #séf #legjobb séf #minden idők legjobbja
2013. ápr. 7. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Gordon 1 jó tv-és szakács :A tv -és müfajban elég jó . Rá van építve minden :Ami nem baj mert kellenek az ilyen müsorok is : Nyilván főzni is jól tud mert azért csak ott van évek óta lista élén. Szerintem a világon a legjobb séfek a japán szusi séfek . Az ő tudásuk nem show müsor keményen tanulnak évekig mire valakiböl szusi séf lesz .
2013. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem átlagos, csak szerepelni tud, és igy jól "eladja" magát
2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van hozzá tehetsége, hiszen akkor nem jutott volna el idáig. :) Én nagyon kedvelem őt. Megcsináltam már pár receptjét, nagyon finomak lettek :)
2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
TV-szakácsok között talán, de ez nem nagy dicsőség és még ott is veri Anthony Bourdain vsz.
2013. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mustafa33 ***** válasza:
18%

Kiabálni tud, és szelet kavarni. A TVben ez elég.

A valóságban a sietős főzés semmi jóra nem vezet. Ez csak amolyan amcsi abrosztalan busz éterembe való, ahová éppen betért hatvan japán turista + néhány kamionos.

2013. ápr. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem értek egyet az utolsó hozzászólóval, azért egy Michelin-csillagos étterem vezetéséhez (meg alapból a csillagok kiérdemléséhez) jóval több kell..

Én szeretem és tisztelem, mint szakácsot, bár tény, hogy soha nem ettem még a főztjéből:)

2013. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bumbi02 ***** válasza:
100%

Azért, tegyük hozzá hogy Gordon Ramsayt sokan a showműsorai miatt ismerik. Aki azért ismeri, mert szakmailag érdeklődik a "Nagyok" után, az tudja hogy alaptalan az a vád, hogy átlagos szakács, vagy hogy csak egy showman. Például Gordon Ramsay éttermei összesen 16 Michelin csillagot szereztek "az átlagos szakácsnak". 16-ot. Ennél több talán csak Robuchonnak van.


Gordon Ramsay jogosan van a legjobb szakácsok közt számon tartva. Bár az "átlag" emberek általában csak Jamie Olivert és Gordon Ramsayt ismerik, mivel főzőműsorokban őket látják többnyire, de ez nem jelenti azt, hogy Ramsay rosszabb szakács lenne mint ALain Ducasse, Paul Bocuse vagy Eckart Witzigman.

2013. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bumbi02 ***** válasza:
100%

A valóságban a sietős főzés semmi jóra nem vezet. Ez csak amolyan amcsi abrosztalan busz éterembe való, ahová éppen betért hatvan japán turista + néhány kamionos.


Ehhez még annyit hozzátennék, hogy más sietve főzni, és más gyorsan. Konyhán nem lehet elaludni menet közben. Ami a Hell's Kitchenben szokott lenni, az még bőven belefér a gyorsan főzés kategóriájába. Mármint amit ott elvár. (persz etudjuk, ez showműsor, és nem teljesen "éles" a helyzet)

2013. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mustafa33 ***** válasza:

Természetes, hogy egy teli vendéglőben nem lehet lazsálni, de amit a sójában produkál, amitt ott viharosan "megfőzett" a kamerák előtt, azt nem hiszem hogy tálalják is ☺. A showt nem kell mindig benyalni ☺.

(mert más amit a néző látni akar, és más amit a vendég enni akar ☻)

2013. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mustafa33 ***** válasza:
Még egy kis piszka. Megfigyelted, hogy a műsora nem arra megy ki, lásd mit hogy kell csinálni, nem ismeretterjesztő, hanem szituációs komédia? Ahhoz nem szükséges michelin (sem csillag sem pneu ☻).
2013. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!