Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Evett már valaki csokiba...

Evett már valaki csokiba mártott kávészemet?

Figyelt kérdés

Pár perce találtam egy "receptet" koffein imádóknak, akik már unják a kávé-cukor és tejeskávé ízét.

A recept annyiból áll, hogy egész kávészemeket mártsunk olvasztott csokiba, és már lehet is enni.

Aki evett már ilyet, leírná, hogy milyen? Érdemes megvásárolni egy csomag(méregdrága) egész szemű kávét?

Nem túl keserű? Na és mennyit lehet az ilyenből enni?



2013. ápr. 22. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

El lehet ropogtatni, de csak pár szemet, többet nem kíván az ember. A csoki elolvad marad a szádban a "zacc" amit elrágsz és lenyeled...

Én csokoládé különlegességnek kaptam egy kis zacskóval, hetekig ettem.

2013. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen finom : Ha szeredted a kávét és csokit is akkor ízleni fog ,csak ne egyél sokat eggyszere belőle..
2013. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ízlett. De nekem amúgy is tetszik a csoki és a kávé párosítás. Az biztos, hogy nem egy átlagos édesség, nem mindenkinek jön be, én imádom!
2013. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam róla, de így jónak tűnik. Ha módomban áll, mindenképpen kipróbálom.
2013. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg finom,és tényleg az a jó benne, hogy ha megveszel egy csomag olyan egész szemű kávét, akkor sokáig rágcsálod, akár hetekig is, sóval megéri
2013. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, hülyeséget írtam, nem sóval megéri, hanem szóval megéri XD
2013. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!