Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan készítitek a körözöttet?

Hogyan készítitek a körözöttet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vaj, gomolyatúró, kömény, pirospaprika, mustár, újhagyma, vagy snidling, egy kis Erős Pista, mindezek simára keverve.
2013. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Margarin, túró, pirospaprika, vöröshagyma, snidling, fokhagyma, kevés mustár, kömény, bors, só.
2013. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés tejföllel, mert nem szeretjük ha túl folyós, lágy. Megy még bele piros arany, petrezselyem zöldje, őrölt kömény, hagyma, só, pici vegeta. Fincsi!!
2013. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túróba pici tejföl, pici vaj, só, kömény, törtpaprika, apróra vágott vöröshagyma
2013. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Apróra vágott lilahagyma, túró, tejföl, pirospaprika, só-esetleg metélőhagyma
2013. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, gyors megoldás olyan alapanyagokból, amelyek általában vannak itthon: vöröshagyma, kevés fokhagyma, pirospaprika, túró, tejföl vagy/és vaj, só. Ha csípősen szeretnéd, lehet bele tenni egy kis piros aranyat is.
2013. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

most meglepődtem, én vajat/margarint sose keverek bele, tejfölt is csak ritkán, a kevésbé zsírosakat szeretem

a túrót robotgéppel pürésítem, majd hozzákeverem a csípős pirosaranyat, lilahagymát, néha köményt vagy valami zöldfűszert

2013. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik recept nagyon jól hangzik...

Én fokhagymát nem teszek bele, viszont nagyon apróra vágott lilahagymát igen.

A köménymagot frissen törve (durvára őrölve) teszem bele, mert nem mindenki szereti szétrágni, és úgy jobban kiadja az aromáját.

Egy kicsi frissen őrölt fehérbors sem árthat, vagy frissen őrölt négyszínű bors (imádom a rózsabors aromáját)

Van, amikor betöltöm TV paprikába, jól lehűtöm (addig is érik).

Vékonyan szeletelve éles késsel még hidegtál dísze is lehet...

2013. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vocsi válasza:
Jómagam a fokhagymát és a köményt tartom elsődlegesnek,tejföllel és paprikába töltve egy-egy papír-vékony szelet szalámiféleséggel szeretem.
2013. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
88%
Felkérek valakit, hogy nyilvános helyen, lehetőleg bekamerázott területen kövessen el fegyveres rablást, majd bujkáljon, ameddig lehet.
2013. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!