Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » SOS! Hogyan kell elkészíteni...

SOS! Hogyan kell elkészíteni a fagyasztott fasírtgolyókat?

Figyelt kérdés
Gyorsan írjatok légyszi, mert már nagyon éhes vagyok. :D Köszönöm.
2013. máj. 19. 12:06
 1/5 HotChoc ***** válasza:
Olajban kisütöd :D
2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Teljesen lepje el az olaj?
2013. máj. 19. 12:14
 3/5 HotChoc ***** válasza:
Azt hiszem kicsit későn írok, de nem kell teljesen eláztatni :) jó bő olajban süsd, mint a szalmakrumplit, úgy hogy az olaj a golyók kb. 2/3-áig érjen ;)
2013. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El is lepheti teljesen, akkor nem kell forgatni.

Egyébként a csomagoláson rajta szokott lenni, hogyan kell elkészíteni. Lehet fritőzben is, vagy sütőben, de lehet serpenyőben is.


Én az ilyen kis fasírtgolyókat kicsi, mély serpenyőben szoktam sütni, mert ebbe kevés olaj kell, mégis ellepi a fasírtgolyót, így nem kell forgatni. :D

2013. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igen, rajta van a csomagoláson, de ennyire nem részletesen. Mármint csak a hőfokok vannak rajta, az meg megint túl bonyolult nekem. De megoldottam. :D Finom lett. Köszönöm mégegyszer. :D
2013. máj. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!