Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha olyan fahéjat veszek ami...

Ha olyan fahéjat veszek ami kemény rúd, hogy tudom használni?

Figyelt kérdés
Süteménybe kellene beletennem, de így nem tudom hogy őröljem meg, vagy meg sem lehet őrölni?

2013. jún. 25. 18:54
 1/6 anonim válasza:
100%
nem igazán lehet házilag megőrölni,ezt belefőzni szokták pl gyümilevesbe. sütéshez őröltet kell venni
2013. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én előbb klopfolóval kicsit agyonvertem :) utána kávédarálóval ledaráltam.nem lett porállagú, de sütibe jó volt. kicsit intenzívebb volt az íze, mint az őröltnek.

szerintem finom volt.

2013. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem éppen okos dolog a rostot megenni!Nem véletlenül őrlik porrá!
2013. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szálkásra daráltam drága! kb olyan volt, mint az őrölt bors, nem hiszem, hogy ártottam volna vele magamnak és a családomnak.

Nem kell rögtön a kákán is csomót keresni...ha saját ötleted nincs, ne írj választ, az a legegyszerűbb.

2013. jún. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Mozsárban lehet belőle púdert törni.
2013. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mozsárba cukorral megtörtem és utána darálóval porrá daráltam. Jó lett.
2013. jún. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!