Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Krumplipüré hány napig áll el...

Krumplipüré hány napig áll el hűtőben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 napig szoktam tárolni, mert rakok bele vagy tejfölt vagy tejet.
2013. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én még másnap ennek belöle,utana már nem.
2013. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén max két nap, mert beáll, mint a beton és melegítve sem lesz már kellemesen sima állagú.

de krokettnek meglehet csinálni, ahhoz tökéletes alapanyag.

2013. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elállni egy hétig is eláll, de már másnap olyan kemény, hogy én meg nem enném, pedig amúgy elég hígra készítem, mert így szeretjük. Szóval kis adagot szoktam csinálni, hogy elfogyjon, ha nem fogy, megy a kutyának.
2013. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A két napos krumplipürét beraktam a sültcsirke mellé a sütőbe és nagyon finom lett!

Igaz tejet egyáltalán nem raktam bele, viszont raktam hozzá pluszba vajat, hagymát, fokhagymát és kolbászkarikákat kísérletezésképpen.

Hát, ennyi finomságból csak finom sülhetett ki.:)

2013. júl. 14. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam csinálni,ha már hűtőből veszem ki,rá a gázra,ott melegítem ,ugyanúgy teszek hozzá még egy kis vajat,és kis tejet :) Olyan mintha szintén friss lenne :)
2013. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!