Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Zöldsegzöldjet milyen cernaval...

Zöldsegzöldjet milyen cernaval kell összekötni, hogy a levesbe fözes utan egyben kivehetö legyen, es hol lehet ezt kapni?

Figyelt kérdés

#cérna #Zöldsegzöldje
2013. júl. 17. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen varró cérna jó hozzá. Csak ne színeset használj, mert úgy jársz, mint Bridget Jones :-)
2013. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen cérna jó :)
2013. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fehér stoppolóval szoktam.
2013. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam levágni a zöldségről, hanem a zöldség végét vágom le egy kicsi darabon, így az össze tartja a zöldjét.
2013. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs valami huscerna vagy hasonlo nevü cerna ra, ami elelmiszereknek valo?
2013. júl. 17. 22:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem van vagy három jó nagy spulni un. háztartási cérnám.

örököltem, így hívták a nagyiék, anyukámék is. pont elég vastag, göngyölthúsok, sonka átkötözésére is alkalmas, és persze a csokorba kötött zöldekére is. nagyon erős, kézzel elszakítani nem lehet.

szerintem cérnaüzletben még ma is kapható.

2013. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tehat ezt örökölni lehet. :))

Köszönöm a tippet, megnezem majd rövidaruüzletben, ha eljutok addig. Nem akarok "sima" cernat belefözni a levesembe, ami ki tudja milyen anyagokbol keszül.



Hogy jart Bridget Jones?

2013. júl. 18. 22:09
 8/16 anonim ***** válasza:

úgy, hogy kék spárgával főzte a sárgát(?)

és beleengedte a színét a levesbe

2013. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szívesen küldenék neked egy spulni háztartási cérnát, ha nem kapsz . jó nagy tekercsek, tényleg egy életen át kitartanak:)

nnna most meg is mértem, és a csévében találtam egy cimkét. hátha közelebb visz a kereséshez.kb 25 dekás egy tekercs.

ami rá van írva: ESTERCORE 330 dtex X 3- Nm 30/3.

2500 m. :) gyártó: Pamutfonóipari Vállalat.

Üdv.

2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 gömbicica ***** válasza:
szerintem érdemes konyhafelszerelés üzletben körülnézni!!!!!én azt hiszem ott vettem. Hust szoktam vele kötözni.
2013. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!