Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gyogynovenyeket tarolhatok...

Gyogynovenyeket tarolhatok (befottes) uvegben?

Figyelt kérdés
Amirol szo van : szaritott bodza, zsalya, citromfu, csipkebogyo es hasonlok. Tavaly papirzacskoban voltak, de nemelyikben apro molylepkeket fedeztem fol.

2013. aug. 7. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ha kivan már száritva nyugodtan tedd bele . én beföttes üvegekben tárolom..
2013. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden gyógynövényet befőttes üvegben tárolok (jópár kész befőttet ezért vettem kisebb üvegest,hogy utána lehetssen olyat beletenni,amiből nincs sok).
2013. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az uveget hogyan, mivel zarjam le ? A befottesuveg tetejevel vagy peldaul zsebkendovel ?
2013. aug. 8. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
mi 2 literesben tartunk mentákat teának. fémtetővel
2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én beföttes üvegbe 5literesbe rázom össze, mert én többfélét keverek recept alapján! Nekem azt tanácsolták, sötét falú legyen az üveg! Így átrakom utána! Persze ez attól is függ, mennyire gyakran van használatban sztem!
2013. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!