Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Most komolyan szükség van...

Most komolyan szükség van ilyen tojásfeltörőre?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=PxZxYZdzpWk&list=HL137615861..


Most néztem. 4ezer FT-ért árulják (kb annyi 20 dollár).


Csak érdekelne, hogy ezt mégis ki veszi meg? Szerintem tojást feltörni marha egyszerű, a gyerekek is meg tudják csinálni.

Plusz az a masina a végén, ami a sárgáját összekeveri a fehérjével a TOJÁSBAN.


Most ezt ki veszi meg? Minek? Éttermekben sem láttam ilyesmit.


Mi a véleményetek?



2013. aug. 10. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy minden tojás különböző méretű, így a kicsit kisebbek kiesnek belőle.
2013. aug. 10. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Az amcsiknak kell.
2013. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a videóban nem erőből vágnák a tojást a tányérhoz, hanem csak szép finoman akkor minden nehézség nélkül sikerülne.Már a 6éves kisfiam is jobban fel tudja törni a tojást.

Szerintem is csak az amcsiknak kell, más nem nagyon venné meg

2013. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értettem, amikor ilyesmit láttam. Nagyon egyszerű feltörni a tojást... Oké, van, hogy egy gyöngébb héjú kissé túlságosan széttörik a szokásos erőtől, de azért az is eljut a tányérig, csak egy pici ömlik ki, s amilyen gyakori, ezer év alatt sem térülne meg a masina ára, ha nem romlana el, akkor se :D

De nem is férnék a csillió darab flancos, idióta eszköztől a konyhában, ha mindenre külön lenne valami "okosság".

2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SzilKa ***** válasza:
100%
Azért vannak, akiknek nem egyszerű feltörni a tojást, én pl genetikailag béna vagyok hozzá :) Viszont amióta láttam, hogy elég belecsapni egy éles késsel a közepére és szépen ott válik ketté, ahol kéne, azóta nem szenvedek vele. Azért ilyen ketyerét nem vennék én se :)
2013. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez ugyanolyan mint a meggymagozo... kézzel gyorsabb és precizebb..
2013. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

A meggymagozó nagyon is hasznos. Csak nem mindegy milyen fajta.

Ez a tojásfeltörő ostobaság.

2013. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség.. Semmi szükség nincs erre, kézzel is szépen meglehet pucolni a tojást.
2013. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, a videóban erősen odacsapja, azért olyan amilyen.


De én is azt néztem, hogy sokszor kézzel még gyorsabb is, nem kell ki-be tenni, bár a sárgáját különválasztani nehezebb.

Plusz mosogatni való ez a műanyag ketyere. De el nem hiszem, h ezzel gyorsabb.

2013. aug. 10. 22:25
 10/12 bumbi02 ***** válasza:
100%
A videó időtartama - 2 perc - alatt 60 tojást leütök. Teljesen felesleges egy ilyen szerkezet. Amíg az ember beleteszi az egy tojást, és feltöri, már leüthetett volna kézzel 5 másikat.
2013. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!