Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van valami különbség a között...

Van valami különbség a között hogy hidegen eszem meg az ételt vagy melegen? - a kulináris élmények különbségétől eltekintve természetesen.

Figyelt kérdés
Tehát a szervezet ugyanúgy reagál egy hideg kajára mint ugyanarra a meleg kajára? Csak mert akkor ezentúl nem melegítek kaját?

2013. aug. 27. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
A hidegtől megfájdul a hasad. Az okát nem tudom, de így van. :S
2013. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát azért szerintem egy húslevest, gulyáslevest, pörköltet, lecsót hidegen megenni eléggé zsíros.
2013. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ÉS ha felmelegíted eltűnik a zsír belőle? :D Elpárolog?
2013. aug. 27. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
úristen :D nem tűnik el belőle,de nincs összeállva :D
2013. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Van kulonbseg persze,nem veletlenul esszuk ezeket melegitve. Nekem a hasam is megfajdul,ha pl fozeleket hidegen eszem.
2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Az én testemnek mindegy, igen. Rengetegszer kihagyom a melegítést, ha olyan az étel, hogy nem rontja az élvezetét :)

Egy jó zsíros levest most már fel kell melegítenem, mert többnyire kókuszzsírral készítem s az hidegen szilárd, a meleg, lágy zsír egészen más, jobban keveredik, szebb, jobban csúszik :) De a levest amúgyis sokszor jobban szeretem melegen... De ez változó...

Bajom nem lesz tőle, ha hidegen eszem. De bizonyára van, akinek igen. Nem tudom, miért.

2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

hát jónéhány kaján kicsapódik a zsír hidegen, és úgy nem annyira tuti megenni

bár ízlése válogatja

2013. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
nem csapódik ki, csak melegen megolvad
2013. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak szokás kérdése: mert ugye akinek a hideg ételtöl "megfájdul a hasa", az a zsíroskenyeret, sajtot,szendvicseket hidegen eszi és nincs töle baja, pedig ugyanúgy hideg zsír van benne.


Annak, hogy egy ételt hidegen vagy melegen szokás enni, csak kulináris jelentösége van.

2013. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Én sok kaját csak hidegen vagyok hajlandó megenni. Úgy esik jól.

Töltött káposzta, tojásleves, zöldbabfőzelék ...például ezeket csak hidegen eszem.

2013. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!